Van de 9 is er één goedgekeurd
Geplaatst door admin on 2 maart 2026

![]()
Negen Trakehner hengsten waren ingeschreven voor de voorjaarskeuring, dat is de nakeuring van de Hengstmarkt in Neumünster in november / december jl.
Eén van die negen heeft de commissie kunnen overtuigen dat hij zijn genen kan gaan doorgeven aan nieuwe generaties. En die gelukkige is Nachttempel. Hij is een 4 jarige zoon van Tempelhof uit een Interconti x Herzruf moeder.
De fokker van de eerste goedgekeurde zoon van de fantastisch springende premiehengst Tempelhof is Dr. Elke Söchtig van Gestüt Elmarshausen. Nachttempel heeft zijn verrichtingstest al gedaan en heeft al wat successen mogen vieren in springparcoursen voor jonge paarden.
![]()
*Als de naam Tempelhof u niet direct wat zegt, dat kan. Op de keuring in 2019 heette hij nog Taryk. Daar haalde hij een premie én de prijs voor de best springende hengst.
#hebjijeentrakehner![]()
























Comments