Tabasco Zilver tijdens de Duitse Kampioenschappen

Geplaatst door on 19 juni 2012

Ingrid Klimke heeft met haar 12 jarige Trakehner ruin Tabasco (v:Heraldik xx) de zilveren medaille gehaald tijdens de Duiste Kampioen- schappen in Luhmühlen. In een CIC*** werd gestreden om de Duitse titel. De dressuurscore van 36.2 bleef tot de finale staan want Tabasco ging foutloos binnen de tijd de technisch gebouwde cross door en maakt ook in het afsluitende springparcours geen fouten. Zo kan Ingrid weer een prijs toevoegen aan haar toch al uitpuilende prijzenkast.

Comments

Comments are closed.

Kaartverkoop voor hengstenkeuring gestart

Van 27 t/m 30 november staat in de Holstenhallen van Neumünster alles in het teken van de Trakehner Hengstmarkt, oftewel de Trakehner Hengstenkeuring!


Dat moet u als Trakehner liefhebber mee maken! De kaartverkoop is gestart, dus u kunt nu uw kaarten vastleggen en zo zeker zijn dat u op uw facvoriete plek de keuring kunt volgen. Ga naar deze pagina: Kaartverkoop Trakehner Hengstmarkt

Als u vragen heeft, kunt u uiteraard een mail sturen!




Meer weten over Trakehners? Mail of bel, TCN staat u graag bij!

Wilt u ook nieuws over TCN ontvangen in uw mailbox? Laat het ons weten dan blijft u van alles op de hoogte!


Vragen? U kunt, als altijd, bij ons terecht. Gebruik dit mailadres: info@trakehnercontact.nl

Trakehners zijn gewoon heel bijzonder!