Herzi weer in de lappenmand

Geplaatst door on 12 september 2012

Herzruf’s Erbe zal weer een jaar op herstelpauze gaan. Vandaag maakte Ulla Salzgeber bekend dat Herzi, zoals ze haar Rheinlandse ruin liefkozend noemt, na zijn zege van zondag, toch weer niet goed is. Dit weekend won hij de Grand Prix proeven van het dressuurgala in Perl Borg na een pauze van 6 maanden. Ulla zegt over haar 13 jarige half  Trakehner dat hij steeds maar andere kleine gezondheidsproblemen heeft wat hem uit de ring houd. Het begon allemaal in Aken in 2009 daarna is de vos als hij goed is, heel erg goed en bijna onverslaanbaar maar dan toch gaat er weer iets onbenulligs mis.

“Het lijkt wel of Herzi geen topsportpaard kan zijn, zijn hoofd wil wel maar zijn lijf zit hem dwars. Hij is en blijft een wereld paard!
Herzruf’s Erbe gaat nu voor een jaar het land in samen met het andere paard van Ulla ,oudgediende en Olympiër Rusty. Hopen dat na dat jaar sabbatical Herzruf’s Erbe sterker als ooit terug komt?

Comments

Comments are closed.

Kaartverkoop voor hengstenkeuring gestart

Van 27 t/m 30 november staat in de Holstenhallen van Neumünster alles in het teken van de Trakehner Hengstmarkt, oftewel de Trakehner Hengstenkeuring!


Dat moet u als Trakehner liefhebber mee maken! De kaartverkoop is gestart, dus u kunt nu uw kaarten vastleggen en zo zeker zijn dat u op uw facvoriete plek de keuring kunt volgen. Ga naar deze pagina: Kaartverkoop Trakehner Hengstmarkt

Als u vragen heeft, kunt u uiteraard een mail sturen!




Meer weten over Trakehners? Mail of bel, TCN staat u graag bij!

Wilt u ook nieuws over TCN ontvangen in uw mailbox? Laat het ons weten dan blijft u van alles op de hoogte!


Vragen? U kunt, als altijd, bij ons terecht. Gebruik dit mailadres: info@trakehnercontact.nl

Trakehners zijn gewoon heel bijzonder!