5 jarige Kampioen van Denemarken is een Trakehner

Geplaatst door on 31 oktober 2014

Litvinenko
Litvinenko_2014En weer wint een jonge Trakehner een nationale titel! Nu is het de beurt aan Litvinenko Sjælstofte (v. Imperio x Pidroneur) om de kampioenschappen voor jonge dressuurpaarden van Denemarken op zijn naam te schrijven. De vos werd als altijd gereden door Anne Troensegaard. Het duo heeft een goed seizoen achter de rug, ze drongen ook al door tot in de finale van de Wereldkampioenschappen voor jonge paarden in Verden eerder dit najaar. Litvinenko kreeg o.a. een 9.5 voor zijn draf en een 9 voor aanleg als dressuurpaard. Geen van de andere 5 jarigen van Denemarken waren zo goed.
trakehners zijn gewoon heel bijzonder

Comments

Comments are closed.

Kaartverkoop voor hengstenkeuring gestart

Van 27 t/m 30 november staat in de Holstenhallen van Neumünster alles in het teken van de Trakehner Hengstmarkt, oftewel de Trakehner Hengstenkeuring!


Dat moet u als Trakehner liefhebber mee maken! De kaartverkoop is gestart, dus u kunt nu uw kaarten vastleggen en zo zeker zijn dat u op uw facvoriete plek de keuring kunt volgen. Ga naar deze pagina: Kaartverkoop Trakehner Hengstmarkt

Als u vragen heeft, kunt u uiteraard een mail sturen!




Meer weten over Trakehners? Mail of bel, TCN staat u graag bij!

Wilt u ook nieuws over TCN ontvangen in uw mailbox? Laat het ons weten dan blijft u van alles op de hoogte!


Vragen? U kunt, als altijd, bij ons terecht. Gebruik dit mailadres: info@trakehnercontact.nl

Trakehners zijn gewoon heel bijzonder!