Man o’ War weer internationaal in de prijzen

Geplaatst door on 18 mei 2021


Ondanks de nog altijd geldende regels rondom het CoVID19 virus worden er wel internationale wedstrijden gehouden. In de eventing betekent het dat er wel eendaagse evenementen zijn. Met strakke regels rondom negatieve testen, geen publiek en afstand houden kan er weer gecrosst worden.

In Kalundborg, Denemarken, verzekerde Rebecca J. Gerken de eerste plaatsing  in de lange 3 * met de achtjarige Solara (Windfall x Grafenstolz) ze haalde de 2de plaats met 39,1 punten.

In de lange 2 * ​​ was er een reünie voor Man o’ War (Kasparow x Abdullah) gefokt door onze eigen Klaus Hittmeyer. Na enige tijd rijd Tarik van Boggelen de grote vos weer zelf en haalde een mooie vierde plaats.

Nu maar hopen dat we binnenkort weer kunnen gaan kijken.

Comments

Comments are closed.

Kaartverkoop voor hengstenkeuring gestart

Van 27 t/m 30 november staat in de Holstenhallen van Neumünster alles in het teken van de Trakehner Hengstmarkt, oftewel de Trakehner Hengstenkeuring!


Dat moet u als Trakehner liefhebber mee maken! De kaartverkoop is gestart, dus u kunt nu uw kaarten vastleggen en zo zeker zijn dat u op uw facvoriete plek de keuring kunt volgen. Ga naar deze pagina: Kaartverkoop Trakehner Hengstmarkt

Als u vragen heeft, kunt u uiteraard een mail sturen!




Meer weten over Trakehners? Mail of bel, TCN staat u graag bij!

Wilt u ook nieuws over TCN ontvangen in uw mailbox? Laat het ons weten dan blijft u van alles op de hoogte!


Vragen? U kunt, als altijd, bij ons terecht. Gebruik dit mailadres: info@trakehnercontact.nl

Trakehners zijn gewoon heel bijzonder!