Te Koop!

Geplaatst door on 29 oktober 2010

In de veulens die ter veiling worden aangeboden vinden we veel verschillende lijnen. Al vele succesvolle sportpaarden vonden via deze weg hun nieuwe stal en ook dit jaar zijn er pareltjes bij. Ook in deze groep heeft Le Rouge een nakomeling die de handen op elkaar krijgt. Met zijn dochter Sayonara heeft hij dik kans de veilingtopper te hebben geleverd. De eer van duurste veulen kan ook te beurt vallen aan een Kronprinz zoon, de zwarte iets arrogante jongeman gaan zeker terug zien in Neumunster over twee jaar!

Bij de te veilen merries komt een ieder superlatieven als Trakehner flair, chique en Charme en vrouwelijk schoon te kort om de topmerries te beschrijven. De kwaliteit van de twee tot vierjarige merries is erg hoog. Hopelijk wordt dat morgen weerspiegeld in de prijzen.

Comments

Comments are closed.

TCN Sportdag 2025

U bent er toch ook bij?

21 septemmber is het weer zo ver. Elk lid van TCN of een ieder die een Trakehner onder het zadel heeft kan mee doen aan de TCN sportdag! Dressuurproeven in B tot aan ZZ licht. Schrijf snel in door een mailtje te sturen!




Meer weten over Trakehners? Mail of bel, TCN staat u graag bij!

Wilt u ook nieuws over TCN ontvangen in uw mailbox? Laat het ons weten dan blijft u van alles op de hoogte!


Vragen? U kunt, als altijd, bij ons terecht. Gebruik dit mailadres: info@trakehnercontact.nl

Trakehners zijn gewoon heel bijzonder!