Is er ook een halfbloed Trakehner Stamboek?

Nee er is geen halfbloed Trakehner stamboek.
horse_face
De meeste half Trakehners hebben wel genoeg  “bloed”  om opgenomen te worden in de bekendere halfbloedstamboeken zoals het NRPS of het ZfdP. Ook kunnen halfbloed Trakehners worden opgenomen in vrijwel elk rijpaardenstamboek in Europa. Ze moeten dan wel 1 ouder heben die ingeschreven staat in het Trakehner Stamboek. Als het gaat om en “ongeregistreerde dekking ” bijvoorbeeld een jaarling hengst die over de sloot is gesprongen kan men niet spreken van een ingeschrevenTrakehner. Met het product van zo’n dekking kan men nog zo zeker weten hoe het veulen ontstaan is, ingeschreven kan het dan toch niet. Overigens kan zo’n dier wel geregistreerd worden, het NRPS heeft een hulpstamboek waar dit soort paarden heel goed in passen en dus ook een paspoort krijgen etc.
Het Trakehner Stamboek heeft niet zo’n hulpstamboek, zij kunnen alleen volbloed Trakehners inschrijven.

 

Kaartverkoop voor hengstenkeuring gestart

Van 27 t/m 30 november staat in de Holstenhallen van Neumünster alles in het teken van de Trakehner Hengstmarkt, oftewel de Trakehner Hengstenkeuring!


Dat moet u als Trakehner liefhebber mee maken! De kaartverkoop is gestart, dus u kunt nu uw kaarten vastleggen en zo zeker zijn dat u op uw facvoriete plek de keuring kunt volgen. Ga naar deze pagina: Kaartverkoop Trakehner Hengstmarkt

Als u vragen heeft, kunt u uiteraard een mail sturen!




Meer weten over Trakehners? Mail of bel, TCN staat u graag bij!

Wilt u ook nieuws over TCN ontvangen in uw mailbox? Laat het ons weten dan blijft u van alles op de hoogte!


Vragen? U kunt, als altijd, bij ons terecht. Gebruik dit mailadres: info@trakehnercontact.nl

Trakehners zijn gewoon heel bijzonder!