Amadelio naar nieuwe baas

Geplaatst door on 3 december 2014

amadelio-3e6
Van onze speciale verslaggever: De elegante zwarte hengst Amadelio werd door Dorothé Schneider opgeleid én succesvol uitgebracht  tot in het Inter I niveau. Hij heeft een nieuwe baas gekregen. Hij heeft inmiddels zijn stal bij Tina Lebens in de buurt van Hamburg betrokken. Tina is Amadelios’  nieuwe ruiter, samen met haar moeder,  is ze ook de nieuwe eigenaar van Amadelio. De Trakehner fans zij uiterst trots dat ze zich baas mogen noemen van de fraaie goed lopende hengst. Via het hengstenstation van vorige eigenaar blijft er diepvriessperma beschikbaar voor de fokkers.

Comments

Comments are closed.

Kaartverkoop voor hengstenkeuring gestart

Van 27 t/m 30 november staat in de Holstenhallen van Neumünster alles in het teken van de Trakehner Hengstmarkt, oftewel de Trakehner Hengstenkeuring!


Dat moet u als Trakehner liefhebber mee maken! De kaartverkoop is gestart, dus u kunt nu uw kaarten vastleggen en zo zeker zijn dat u op uw facvoriete plek de keuring kunt volgen. Ga naar deze pagina: Kaartverkoop Trakehner Hengstmarkt

Als u vragen heeft, kunt u uiteraard een mail sturen!




Meer weten over Trakehners? Mail of bel, TCN staat u graag bij!

Wilt u ook nieuws over TCN ontvangen in uw mailbox? Laat het ons weten dan blijft u van alles op de hoogte!


Vragen? U kunt, als altijd, bij ons terecht. Gebruik dit mailadres: info@trakehnercontact.nl

Trakehners zijn gewoon heel bijzonder!