Painted Black met gemak naar de overwinning

Geplaatst door on 27 maart 2012


72,34% werd er achter de naam van Morgan Barbaçon genoteerd na haar Grand Prix rit in Uden dit weekend. Daarmee was het paar de beste van deze wedstrijd. Met die score bleef Gribaldi zoon Painted Black voor op Aat van Essen met zijn Jazz nakomeling en vond op de derde plaats een andere Gribaldi. Thriller onder Katja Gevers was al een tijdje niet mee geweest naar wedstrijd maar hij pakte het allemaal prima op volgens een tevreden Katja. Het door hen behaalden percentage van ruim 68% was een prima doorstart.

Comments

Comments are closed.

Kaartverkoop voor hengstenkeuring gestart

Van 27 t/m 30 november staat in de Holstenhallen van Neumünster alles in het teken van de Trakehner Hengstmarkt, oftewel de Trakehner Hengstenkeuring!


Dat moet u als Trakehner liefhebber mee maken! De kaartverkoop is gestart, dus u kunt nu uw kaarten vastleggen en zo zeker zijn dat u op uw facvoriete plek de keuring kunt volgen. Ga naar deze pagina: Kaartverkoop Trakehner Hengstmarkt

Als u vragen heeft, kunt u uiteraard een mail sturen!




Meer weten over Trakehners? Mail of bel, TCN staat u graag bij!

Wilt u ook nieuws over TCN ontvangen in uw mailbox? Laat het ons weten dan blijft u van alles op de hoogte!


Vragen? U kunt, als altijd, bij ons terecht. Gebruik dit mailadres: info@trakehnercontact.nl

Trakehners zijn gewoon heel bijzonder!