Sisther zeer constant

Geplaatst door on 22 januari 2012

Edward Gal heeft voor het concours in Amsterdam gekozen om Sisther de Jeu mee te nemen, dat bleek een goede keuze. Sisther presteerde constant en heeft heel goede proeven laten zien. In de Grand Prix haalde ze een 4e plaats met 73,6 %. Tijdens de Kür was ze ook steeds goed bij de les en haalde een hele mooie score van 79,8% en weer de vierde plaats.

De andere Gribaldi die in de Grand Prix startte was Girasol de vos presteerde met zijn ruiter, Nadine Capellmann ook heel consequent, de combinatie behaalde 2 7de plaatsen.

Nog meer Trakehner bloed in de RAI in Amsterdam, voor Denemarken kwam Anne  Troensegaard uit met haar Seduc een Induc nakomeling uit een Engels Volbloed moeder. Met 2 x 69% was ook dat een goeie prestatie.

Comments

Comments are closed.

Kaartverkoop voor hengstenkeuring gestart

Van 27 t/m 30 november staat in de Holstenhallen van Neumünster alles in het teken van de Trakehner Hengstmarkt, oftewel de Trakehner Hengstenkeuring!


Dat moet u als Trakehner liefhebber mee maken! De kaartverkoop is gestart, dus u kunt nu uw kaarten vastleggen en zo zeker zijn dat u op uw facvoriete plek de keuring kunt volgen. Ga naar deze pagina: Kaartverkoop Trakehner Hengstmarkt

Als u vragen heeft, kunt u uiteraard een mail sturen!




Meer weten over Trakehners? Mail of bel, TCN staat u graag bij!

Wilt u ook nieuws over TCN ontvangen in uw mailbox? Laat het ons weten dan blijft u van alles op de hoogte!


Vragen? U kunt, als altijd, bij ons terecht. Gebruik dit mailadres: info@trakehnercontact.nl

Trakehners zijn gewoon heel bijzonder!