TSF titel niet verrassend naar Helen en Cote ‘d Azur

Geplaatst door on 20 oktober 2012


Voor het eerst tijdens de Hengstmarkt wordt er ook een dressuurproef verreden.  Een Lichte Tour proef voor Trakehner paarden tussen de 7 & 9 jaar oud hebben de voorrondes al verreden en de beste 10 zijn naar Neumünster  gereisd om deze finale te rijden. Helen Langehanenberg rijdt weer haar bloedmooie Cote ‘d Azur. De Cadeau dochter levert een prima proef met weinig storingen en ondanks de grote en rumoerige hal blijft ze geconcentreerd en werkwillig. Zij is de winnaar met 69% op de tweede plaats de in Denemarken gefokte Blanc Pain.

Hij is een erg mooie combinatie met zijn ruiter Kristine Möller en samen laten ze na een proef met wat kleine foutjes 67.0% noteren.

Op 3 de E.H. Kasparow zoon El Gardo die een keurige en strakke proef loopt zonder spektakel maar onverstoorbaar en goed zijn werk doet. Hij laat 67% noteren.

Comments

Comments are closed.

TCN Sportdag 2025 kan helaas niet doorgaan

We hebben moeten besluiten om de Sportdag van TCN niet door te laten gaan.

Er zijn niet genoeg inschrijvingen waardoor we het niet kunnen laten doorgaan. De mensen die al wel hebben ingeschreven hebben al bericht gekregen. Als u vragen heeft, kunt u uiteraard een mail sturen!




Meer weten over Trakehners? Mail of bel, TCN staat u graag bij!

Wilt u ook nieuws over TCN ontvangen in uw mailbox? Laat het ons weten dan blijft u van alles op de hoogte!


Vragen? U kunt, als altijd, bij ons terecht. Gebruik dit mailadres: info@trakehnercontact.nl

Trakehners zijn gewoon heel bijzonder!