3 van jaargang 2015 ook erkend door Oldenburgers

Geplaatst door on 16 december 2015

3 Trakehnerhengsten die tijdens de Hengstmarkt van 2015 het oordeel “gekört”  hoorde in Neumünster mogen ook bij het Oldenburger Verband hun werk gaan doen.
perpignannoir
Uiteraard mag de zwarte kampioen Perpignan Noir zijn genen door gaan geven.
helium-1
Ook Helium viel die eer ten deel.
Millennium-Cadeau_ sirsamoa
Ook de volle broer van de kampioen van vorig jaar, Sir Samoa,  kreeg groen licht in het Oldenburgse!

Comments

Comments are closed.

Kaartverkoop voor hengstenkeuring gestart

Van 27 t/m 30 november staat in de Holstenhallen van Neumünster alles in het teken van de Trakehner Hengstmarkt, oftewel de Trakehner Hengstenkeuring!


Dat moet u als Trakehner liefhebber mee maken! De kaartverkoop is gestart, dus u kunt nu uw kaarten vastleggen en zo zeker zijn dat u op uw facvoriete plek de keuring kunt volgen. Ga naar deze pagina: Kaartverkoop Trakehner Hengstmarkt

Als u vragen heeft, kunt u uiteraard een mail sturen!




Meer weten over Trakehners? Mail of bel, TCN staat u graag bij!

Wilt u ook nieuws over TCN ontvangen in uw mailbox? Laat het ons weten dan blijft u van alles op de hoogte!


Vragen? U kunt, als altijd, bij ons terecht. Gebruik dit mailadres: info@trakehnercontact.nl

Trakehners zijn gewoon heel bijzonder!