Afscheid van Lossow

Geplaatst door on 24 juni 2024

Het team van  Trakehner Gestut St.Vitus heeft bekend gemaakt dat ze afscheid hebben moeten nemen van hun hengst Lossow.



De Suchard zoon uit een geweldige Louidor moeder is 23 jaar geworden. Hij laat maar liefst 4 goedgekeurde zonen na en een aantal geprimeerde dochters. Zijn kinderen staan bekend als goed sportpaarden, zowel in dressuur als in springen.
Zijn genen worden doorgegeven door zijn zonen, Elanolos, Räuberfürst en de volle broers First Impression en First Sight.



Het is opmerkelijk dat een relatief onbekende hengst zo veel goede zonen na laat. First Sight, de bruine die u hier in een wedstrijd in de US ziet, heeft geweldige resultaten behaald in de sport. Eerst in Duitsland maar nu in de USA.
Gelukkig kunnen we zijn genen nog gebruiken!

Comments

Comments are closed.

Tijd om uw kaarten te bestellen!




Het is al weer bijna zo ver. De Trakehner Hengstmarkt zit er weer aan te komen. De voorselectie is in volle gang. Er zijn weer veel interessante jongelingen aangemeld. U wilt er toch ook bij zijn?

Als u vragen heeft, kunt u uiteraard een mail sturen!





Wilt u ook nieuws over TCN ontvangen in uw mailbox? Laat het ons weten dan blijft u van alles op de hoogte!


Vragen? U kunt, als altijd, bij ons terecht. Gebruik dit mailadres: info@trakehnercontact.nl

Trakehners zijn gewoon heel bijzonder!