Painted Black wint

Geplaatst door on 10 november 2011

“Wat zou het mooi zijn als de scores in de toekomst deze stijgende lijn blijven vertonen”, straalde Morgan Barbançon na afloop van haar winnende Grand Prix-proef met Gribaldi-nakomeling Painted Black op de Subtopwedstrijd afgelopen dinsdag in Oirschot. Het duo reed naar een score van 73,72%. Nog geen maand geleden reed de Spaanse bij haar Grand Prix-debuut in Uden bijna 72%.

Painted Black liep mooi gedragen en met een fijne aanleuning vrij makkelijk door de proef. Alleen een flinke fout in de eners en een telfout bij de zigzag appuyementen zorgden voor oneffenheden. Hoofdjurylid Mathie Boomaars was enthousiast. “Painted Black is een paard met veel schwung en lichaamsgebruik. Wat mij het meest aansprak, was de harmonie die het geheel uitstraalde.”

Comments

Comments are closed.

TCN Stamboekdag 2025

Onze kampioen

Hij was de beste van de dag. Het is de Kap Verde zoon uit een Easy Game dochter. Fokker en eigenaar mag een jaar lang de Arie Timmer Bokaal thuis hebben. Gefeliciteerd!




Meer weten over Trakehners? Mail of bel, TCN staat u graag bij!

Wilt u ook nieuws over TCN ontvangen in uw mailbox? Laat het ons weten dan blijft u van alles op de hoogte!


Vragen? U kunt, als altijd, bij ons terecht. Gebruik dit mailadres: info@trakehnercontact.nl

Trakehners zijn gewoon heel bijzonder!