Salzgeber kiest voor Trakehnerbloed

Geplaatst door on 3 juni 2011

Bron: Horses.nl

De Duitse dressuuramazone Ulla Salzgeber heeft haar paard Wakana (v. Wolkentz II) verkocht. Ze wil zich helemaal op Herzruf’s Erbe (v. Herzruf) concentreren, waarmee ze graag naar de Olympische Spelen in Londen wil.
“Voor mij draait het allemaal om Herzi”, laat Salzgeber weten. “Ik kan Herzi niet langer dan 3 dagen thuislaten en op die manier blijft er weinig tijd over om ook voor een ander paard wedstrijden te plannen.”
Met Herzruf’s Erbe heeft Salzgeber al veel successen mogen boeken. Op zijn palmares vinden we prijzen op grote concoursen in o.a.: Leipzig, Neümunster, Dortmund,Frankfurt,Stuttgart,Lyon, Verden en München.

Comments

Comments are closed.

Bundeschampionat 2026 Warendorf




Het Bundeschampionat, dat is het Duitse Nationale Kampioenschap in Warendorf. Altijd een evenement met topsport! Alle Duitse rassen worden vertegenwoordigd op dit grote toernooi. Natuurlijk zijn de Trakehners er ook bij!

Het Trakehner Verband nodigt u allen van harte uit op de Trakehner-stand voor een kop koffie, een goed gesprek en de mogelijkheid om in contact te komen met andere Trakehner-fokkers, liefhebbers en -eigenaren.

Er wordt tijdens dit kampioenschap gereden in alle disciplines (dus ook aangespannen). Ook daar zullen Trakehners aan mee doen! 25 augustus start het evenement. Er zal ook, en dat is helemaal nieuw, een veulenveiling zijn. Die veiling wordt samen met de Westfalers georganiseerd. Dus als u nog in de markt bent voor een veulen dan is dit wellicht dé plek! Voor meer info kijk hier voor het programma.




Als u vragen heeft, kunt u uiteraard een mail sturen!




Meer weten over Trakehners? Mail of bel, TCN staat u graag bij!

Wilt u ook nieuws over TCN ontvangen in uw mailbox? Laat het ons weten dan blijft u van alles op de hoogte!


Vragen? U kunt, als altijd, bij ons terecht. Gebruik dit mailadres: info@trakehnercontact.nl

Trakehners zijn gewoon heel bijzonder!