Fairmont Hill doet goed in 70dagen test

Geplaatst door on 25 november 2012

De Singolo zoon Fairmont Hill die in eigendom is van Joop van Uytert heeft zijn 70 dagen test afgelegd op Station Schlieckau. De jonge zwarte heeft de test goed afgelegd met mooie cijfers. Voor dressuuraanleg kreeg hij een 7.53 voor springaanleg een 7.39. Met een totaal cijfer van 7.41 is hij klaar voor zijn dekcarrière.

Comments

Comments are closed.

Kaartverkoop voor hengstenkeuring gestart

Van 27 t/m 30 november staat in de Holstenhallen van Neumünster alles in het teken van de Trakehner Hengstmarkt, oftewel de Trakehner Hengstenkeuring!


Dat moet u als Trakehner liefhebber mee maken! De kaartverkoop is gestart, dus u kunt nu uw kaarten vastleggen en zo zeker zijn dat u op uw facvoriete plek de keuring kunt volgen. Ga naar deze pagina: Kaartverkoop Trakehner Hengstmarkt

Als u vragen heeft, kunt u uiteraard een mail sturen!




Meer weten over Trakehners? Mail of bel, TCN staat u graag bij!

Wilt u ook nieuws over TCN ontvangen in uw mailbox? Laat het ons weten dan blijft u van alles op de hoogte!


Vragen? U kunt, als altijd, bij ons terecht. Gebruik dit mailadres: info@trakehnercontact.nl

Trakehners zijn gewoon heel bijzonder!